Коханий буде у захваті: що купити чоловіку на День Валентина у секс-шопі + ціни

Секс
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми ділились порадами, які допоможуть обрати секс-іграшку . Будь-який секс-шоп - це чарівне місце, де будь-хто знайде собі щось до вподоби. Однак що робити, якщо потрібно обрати подарунок? Тим паче, скоро День усіх Закоханих, а це означає, що потрібно встигнути купити найкращий презент. І де ж його обирати, як не в магазинах для дорослих?

Ділимось ідеями подарунків для чоловіка, які можна придбати у секс-шопі. Це подарунки коханому або товаришу, якщо ваш рівень близькості дозволяє це.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Презервативи

Недарма 14 це ще й день Презерватива. Тому можна сумістити приємне з корисним. Якщо ви знаєте, які презервативи подобаються партнеру - можна взяти подарунковий бокс з ними. Ще один варіант - сети презервативів. Вони бувають різні, з презервативами одного бренду чи різних, у різних магазинах туди можуть класти ще й лубриканти і навіть секс-іграшки - словом, все, щоб провести товару максимальний тест-драйв.

пачка презервативів
Тестовый сет Mister Size

Є й сети від виробника - приміром, така корисна річ, як тестовий сет від Mister Size, що містить презервативи різних розмірів. Цей сет покликаний визначити, який розмір вам підходить. Ціновий діапазон різний - від кількох сотень до кількох тисяч гривень.

Масажні засоби

Це свічки з низькою температурою плавлення, масажні олії та гелі. Це помічники у еротичному і не тільки масажі. Про їх призначення варто читати на упаковці. Деякі з них є їстівними, а деякі можна використовувати як лубрикант. Вартість варіюється від 300 до 2000 гривень.

Секс-ігри

Це настільні ігри для пар. Їх є чимало видів.

гра для пар
Ігри допоможуть подивитись один на одного під іншим кутом

Від класичних кубиків (близько 300 гривень), які пропонують визначити порядок дій у сексуальній взаємодії, до різноманітних ігор з класичною основою та сексуальним контекстом, на кшталт “Сексополії”. Вартість варіюється від кількох сотень гривень до 1500.

Мастурбатори для чоловіків

Є чимало видів цих товарів. У них різне призначення, різний функціонал і дуже різна вартість. Є найпростіші і майже одноразові Tenga Egg (200-300 грн за штуку). Є з використанням новітніх технологій, як то стимуляція пеніса хвилями повітря, як у Arcwave PAT Stroker за 7 500 грн. І чимало проміжних варіантів. Тут треба обирати за бюджетом і тим, яка стимуляція подобається чоловіку.

Ерекційне кільце

Ця секс-іграшка одягається на член. Вона покликана створити штучний бар'єр на шляху венозної крові, що призводить до посилення та пролонгації ерекції. Тут теж ціна залежить від функціоналу - від 300 гривень за звичайні ерекційні кільця, до 5000 за моделі з вібрацією та можливістю встановити застосунок та керувати іграшкою через нього.

Парні вібратори

Це секс-іграшки, які підходять для використання під час парного сексу. Переважно це девайси у формі дуги, якими під час проникнення можна стимулювати піхву, клітор та статевий член. Цінова варіація, залежно від бренду та функцій - від 2 000 до 8 000 гривень.

парний вібратор
Парний вібратор подарує вам нові відчуття
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Що б ви не обрали, головне - разом отримати задоволення і не зважати на деталі. Також ми розповідали, як секс-девайси можуть покращити інтим на відстані .