Секс на відстані: як іграшки для дорослих скорочують кілометри між оргазмами

Секс
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Теми секс-іграшок, керованих додатками, ми торкалися, коли розповідали про те, як смарт-технології та штучний інтелект допомагають у мастурбації . Але вони помічні і під час партнерського сексу - особливо коли партнери розділені відстанню. Безліч пар в Україні живе в такому режимі вже майже два роки, і для деяких із них кіберсекс став неідеальною, але альтернативою партнерському сексу.

Іграшки з дистанційним управлінням дозволяють зробити приємно своєму партнеру чи партнерці, навіть якщо ви перебуваєте на іншому кінці світу. Можна керувати на відстані іграшкою, задавати режим стимуляції і навіть зробити так, щоб робота цяцьки синхронізувалась з музикою, яку ви слухаєте.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Технології та секс на відстані

Додатки для іграшок здатні на дивовижні речі. Їх є безліч і всі вони мають особливості функціоналу. Майбутнє ближче, ніж здається. Сьогодні, навіть знаходячись на відстані, ви все одно можете бачити свого партнера, розмовляти з ним, обмінюватись емоціями. Тому і секс на відстані - це лише один маленький виток розвитку технологій. Партнери можуть комбінувати інтим за участі секс іграшок з надсиланням еротичних фото та відео.

Про те, як іграшки для дорослих можуть підтримати стосунки на відстані, ми поговорили з експерткою у цьому питанні. Анна Галаєва -  лікарка, секс-просвітниця та власниця крамниці для дорослих Dildom. Вона розповіла про можливості, які дозволяють коханим подолати кілометри між ними. І саме використання секс-іграшок є найбільш практичним методом, за словами Анни.

Анна Галаєва

Анна Галаєва

Секс-просвітниця, власниця магазину для дорослих Dildom

Використання таких девайсів дозволяє ніби долучитись до задоволення свого партнера. При цьому в додатках, до яких приєднуються гаджети, є можливість закритого чату для безпечного  відеодзвінка або надсилання фото. Загалом, це дозволяє розуміти, що ви не просто існуєте один без одного на відстані, а зберігаєте свій особистий еротичний контекст.

Як говорити з партнером про девайси

Ми ділились порадами щодо залучення секс-іграшок в парний секс. І загалом тут нічого нового. Як і решта аспектів сексу, цей цілком і повністю будується на комунікації. В суспільстві не дуже прийнятне обговорення теми сексу поза ліжком, але це дуже потрібно. На цьому наголошує і експертка:

Анна Галаєва

Анна Галаєва

Секс-просвітниця, власниця крамниці для дорослих Dildom

Треба ввести в практику спілкування з партнером про секс в комфортній атмосфері, як повноцінну частину стосунків. І тоді можна буде говорити про те, як використовувати секс-іграшки і які саме. Також іграшка може бути подарунком, сюрпризом для коханої або коханого. Як приклад, розкажу ситуацію з власного досвіду. Нещодавно у мене було замовлення від хлопця, який служить. Він захотів подарувати своїй коханій іграшку з дистанційним керуванням для того, щоб бути присутнім в її задоволенні, поки його немає безпосередньо поруч.

Безпека і секс на відстані 

Питання безпеки завжди повинно бути наріжним для вас, а надто коли мова про інтимну сторону життя. Навіть якщо ви надсилаєте фото і відео партнеру, в якому впевнені - ви не знаєте, що буде з вашими стосунками через рік, два чи десять.

Крім того, хтивки, які ви надіслали можуть бути в злочинний спосіб викрадені - наприклад, разом з девайсом або якщо зловмисники отримали доступ до ваших данних. Надсилати хтивки - справа ризикована.

Анна Галаєва

Анна Галаєва

Секс-просвітниця, власниця крамниці для дорослих Dildom

Треба дуже ретельно дбати про свою безпеку, бо сьогодні ви разом, а через місяць можете розійтись. Але якщо у вас в парі без цього неможливо, то існують дійсно безпечні методи. В додатках іграшок для дорослих на дистанційному керуванні є чати, де можна безпечно відправляти хтивки. Тобто там неможливо зробити скрін, зберегти фото, вони і побудовані для того, щоб це було безпечно.

Анна розповідає про два “золотих правила”, яких треба дотримуватись при надсиланні еротичних фото. Вони працюють завжди:

  • в кадрі не має бути водночас обличчя і статеві органи

  • потрібно уникати ваших особливих ознак на фото (наприклад, татуювання або прикраси, що виготовленні саме для вас)

Що ж до додатків від секс-іграшок, то вони вважаються безпечними. Однак у 2017 році був скандал з вібраторами Lovense. Користувачі виявили, що цяцьки, якими керували зі смартфона, записували звукові файли власників та зберігали їх у пам’яті телефону. Тоді компанія пояснила, що це кеш-файл, який перезаписується - тобто нові файли не створюються, а записуючи новий файл програма заміщає ним попередній. Сам факт запису пояснили багом, який вже виправили. Про це писав Independent .

Тому важливо дбати про те, щоб після ваших з партнером ігор не залишалось цифрового сліду. Адже ви ніколи не знаєте, яку інформацію і яким можуть використати проти вас, а зайва безпека ще ніколи не робила нічого гірше.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Загалом технології дарують нам і нашому сексу такі можливості, про які коханки та коханці минулих століть навіть мріяти не могли. До речі, майбутні новорічні свята - чудова нагода спробувати щось новеньке або обновити “арсенал” іграшок. Тим паче, ми розповідали про найкращі подарунки з секс-шопу , які можна використовувати з партнером.