Сексшопи перед Новим роком: найкращі подарунки для пар + ціни

Секс
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, що можна купити на зимові свята в секс-шопі для коханого. Тепер ділимось ідеями подарунків на Новий рік та Різдво для пар.

В інтим-магазинах багатий асортимент, тож завжди можна знайти щось до смаку та гаманця. Поділимось різноманітними цікавими ідеями подарунків, які можна обрати для знайомої пари або для себе з коханою людиною.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Товари для прелюдії

Сюди відносяться масажні свічки, масажні олії, шоколад для малювання на тілі тощо. Свічки з низькою температурою плавлення, які зроблені з масажних олій, за ціною варіюються від 300 гривень до 1200. Масажні засоби з секс-шопу коштують від 300 до 2000 гривень. Шоколад для малювання на тілі від бренду Shunga буде вартувати близько 800 гривень за баночку.

шоколад для малювання
Шоколад від бренду Shunga

Є також цілі подарункові набори для прелюдії від різних виробників інтимної косметики. В залежності від продуктів всередині та бренду вартість варіюється від 600 гривень до 4 500. І такий пакуночок може бути цілком повноцінним і вартісним подарунком на свята. Туди входять лубриканти, збуджувальні засоби, масажні олії, аксесуари для інтимного масажу тощо.

Рідкі вібратори, стимулятори 

Це збуджувальні гелі, які після нанесення мають ефект пульсації та вібрації. В залежності від призначення, їх можна використовувати під час орального сексу й сексу з пенетрацією.

Рідкий вібратор
Рідкий вібратор Orgie Sexy Vibe

Так само їх можна застосовувати і під час мастурбації, разом з секс-іграшками тощо. Їхня вартість варіюється від 700 (Intt Vibration) до 1 300 гривень (Orgie Sexy Vibe! Intense Orgasm) за флакон.

Парні вібратори

Це секс-іграшки, рекомендовані для використання під час парного сексу. Зазвичай це девайс у формі дуги, що складається з двох або більше стимуляторів. Такий гаджет стимулює під час фрикцій як піхву та статевий член, так і клітор. Такі іграшки коштують від 2 000 до 8 000.

парний вібратор
Парний вібратор Satisfyer Double Classic в формі дуги

Є і варіації, де мотори іграшки не мають конкретного призначення, але приносять задоволення обом партнерам. Як приклад - Satisfyer Endless Fun, що коштує близько 2 000 або Fun Factory Volta за 4 500.

парний вібратор
Парний вібратор Fun Factory Volta

Адвент календар від Satisfyer

Цей товар ми включили окремим пунктом, адже це “подарунки в подарунку”. Формат адвент календаря передбачає що щодня до Різдва ви повинні відкривати одну коробочку і отримувати для вашого задоволення один товар. Його можна одразу й тестувати разом з партнером чи партнеркою.

календар секс-іграшки
Сексуальний адвент-календар

Цей адвент календар від німецького бренду Satisfyer, тож більшість подарунків у ньому саме цього виробника. Всередині ви можете знайти 24 предмети. Це секс-іграшки, інтимна косметика, БДСМ-товари та багато іншого. Повна вартість в українських секс шопах складає близько 8 000 гривень.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Це тільки загальні ідеї, на ділі ж кожен може знайти щось своє. Головне - не боятись експериментувати та відверто говорити з партнером про свої бажання. Також ми розповідали про цікаві ідеї еротичних ігор для пар.