"Полуничка" на Новий рік: найкращі подарунки з сексшопу для коханого + ціни

Секс
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми вже розповідали, що купити в сексшопі, щоб підготуватися до блекаутів . Тепер поговоримо про підготовку до новорічних свят. День святого Миколая, Різдво та Новий рік - будь-яке зі свят циклу пасує до того, щоб дарувати подарунки. Поговоримо про ідеї подарунків, які можна добрати з товарів магазину для дорослих.

Асортименти українських магазинів пропонують товари на будь-який смак та гаманець. При виборі можна як орієнтуватись на уже існуючі вподобання свого партнера, так і спробувати щось абсолютно нове, незвичну стимуляцію чи цікаву форму.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Загальні товари

Сексшопи мають безліч товарів, не прив’язаних до статі. Їх використання обіцяє приємне часопроводження як у парі, так і наодинці.

Масажні свічки

Свічки з низькою температурою плавлення, які зроблені з масажних олій. Від вогню олії тануть і стають теплим помічником у еротичному і не тільки масажі. Ціна залежно від бренду та розміру варіюється від 300 гривень (за свічку 30 мл) до 1000.

Масажні олії та гелі

Масажні засоби з секс-шопу якісніші, ніж в аптеці. Їх творці передбачили їх використання під час еротичної гри, тому аромати підібрані так, щоб розбурхувати уяву. Про призначення варто читати на упаковці - деякі (проте не всі!) можна використовувати як лубрикант, а деякі є ще й їстівними. Вартість варіюється від 300 до 2000 гривень.

Шоколад для малювання на тілі

Це продукт для вишуканої еротичної гри. Можна малювати на тілі коханого цікаві візерунки, а потім проходитись по них язиком.

шоколад для тела
Шоколад для малювання Shunga

Мастурбатори

Їх є безліч видів, з різною вартістю та призначенням. Від найпростіших і практично одноразових “кишенькових” Tenga Egg (200-300 грн за штуку) до футуристичних, на кшталт Arcwave PAT Stroker, що стимулює пеніс повітряними хвилями (близько 7 500 грн). Є і проміжні варіанти, такі як Tenga Spinner (1200 грн) та Arcwave Pow Stroker з контролем всмоктування (3 500 грн).

мастурбатор
Інноваційний мастурбатор Arcwave PAT Stroker

Це цікавий спосіб привнести щось новеньке у вашу інтимну взаємодію. Варто пам’ятати, що будь-які секс-іграшки, а особливо мастурбатори, для довгої служби потребують якісного догляду. Тому таку річ краще дарувати одразу з той-клінером (від 200 грн до 1800 грн залежно від об’єму засобу, призначення та бренду) та відновлювальною пудрою від 300 грн до 600 грн (це мастхев саме для мастурбаторів).

мастурбатор в руках
Мастурбатор Tenga Spinner

Засоби для орального сексу

Наприклад їстівні лубриканти, які випускають з різними смаками та ароматами (200-900 грн). Або смужки для орального сексу (200-300 грн). Вони пасують до будь-якого виду орального сексу. Також окремо є засоби для мінету:

  • спреї для глибокого мінету (500-900 грн)

  • засоби для підвищення слиновиділення (близько 800 грн)

  • гелі для мінету (600 грн)

Також можна дібрати подарунок з натяком. Чудовим натяком, на нашу думку, буде гель для кунілінгусу (400 грн), якщо подарунок дарує жінка.

БДСМ

Якщо ви з партнером любите ігри з підкоренням або інші практики з цієї сакральної абревіатури, Новий рік може стати чудовою нагодою обновити наявний арсенал аксесуарів. Чудовим рішенням будуть стрічки для бандажа (від 200 грн до 1000) або свічки для вокс-плей (від 300 до 1500 грн).

Ерекційне кільце

Це секс-іграшка, яка одягається на член і створює штучний бар'єр на шляху венозної крові з печеристих тіл статевого члена. Це призводить до посилення ерекції та збільшенню її тривалості. Перед використанням цієї іграшки варто уважно прочитати інструкцію.

мастурбатор в руках
Ерекційне кільце We-Vibe Bond

Звичайні ерекційні кільця та ласо на кшталт LUX Active Tether можна купити за 300-400 гривень. Моделі з вібрацією та можливістю керувати іграшкою через застосунок, такі як We-Vibe Bond обійдуться дорожче - близько 5 000 грн.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

І це тільки верхівка айсберга асортименту середньостатистичного магазину для дорослих. Також ми ділились порадами щодо того, як обрати ідеальні презервативи . Їх, до речі, теж варто купувати у сексшопі .