Вийти на новий рівень близькості: найкращі ідеї еротичних ігор для пар

Секс
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, якими товарами можна запастись у секс-шопі на випадок блекауту. Тепер ділимось порадами, які допоможуть урізноманітнити сексуальне життя в парі. Це ідеї еротичних ігор, якими можна як скористатися безпосередньо, так і використати їх як натхнення для нового досвіду з партнером.

Те, що яскравий секс неминуче йде з довготривалих відносин, часто здається аксіомою. Втім, є безліч способів втримати заняття коханням якщо не на рівні цукерково-букетного періоду, то принаймні в точці, яка задовольнятиме обох партнерів.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Один із них - введення у секс елементів гри. Це не обов’язково повинні бути класичні рольові ігри в костюмах і з наперед відпрацьованими сценаріями.

Сексуальні ігри — це чудовий спосіб позбутися від щоденної напруги, отримати насолоду, а також дізнатися більше про свого партнера, вийти на новий рівень близькості. На ELLE.UA поділились переліком секс-ігор, які допоможуть дещо розпуститись навіть найсором’язливішим партнерам. Поговоримо про них.

Віч-на-віч

Сядьте навпроти коханої людини. Спробуйте дивитись у вічі та при цьому синхронізувати дихання. З часом ви почнете відчувати, як зростає збудження.

Еротична пошта

Напишіть коханій людині листа, в якому викладіть свої найпотаємніші еротичні фантазії. Лист можна відправити поштою і очікувати на відповідь. Ще одна форма цієї ж гри - “брудні” переписки в месенджерах, особливо це може заводити в непідходящий час - приміром, коли ваш партнер на нараді. Тільки не відправляйте фото та відео, не попередивши про це, щоб не сталося конфузу.

На межі

Визначте, наскільки близько ви та ваш партнер можете підійти до оргазму, не даючи собі його досягнути. Щоразу на секунду зупиняйте інтеракцію, а потім починайте заново, залишаючись на межі так довго, наскільки це можливо.

Гра в слова

Дозвольте коханій людині “зв’язати вас”, але лише словами. Нехай він чи вона за домовленістю розповідає, як саме вам потрібно лягти чи сісти, і що робити.

Депривація почуттів

Золоте правило - варто “вимкнути” один орган чуття, як у рази загострюються інші. Скористайтеся під час прелюдії або сексу навушниками чи берушами або маскою, або і тим, і іншим.

Карти на стіл

Візьміть колоду карт. По черзі тягнуть їх. Якщо трапилася піка — партнер робить вам масаж, якщо хрести — цілує, бубна — використовує тільки руки у взаємодії, чирва — пестить лише губами. При цьому число на карті означає кількість секунд на взаємодію.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Навіть довготривалі відносини - це зовсім не привід ставити секс за дужки сімейного життя. І він нікуди не зникне і не втратить насиченості, якщо ви докладете до цього зусиль. Також ми розповідали, як виглядає секс під час менопаузи .