Сексуальний спорт: вправи, які зроблять секс кращим, а оргазми - інтенсивними

Секс
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми вже ділились спростуванням поширеного міту, а саме наводили аргументи на користь думки, що сексуальна активність не має впливу на результати у спорті . Тепер розповідаємо, вправи на які групи м’язів можуть робити вас секс кращим.

Регулярні тренування - чудова практика. Окрім безпосередньої користі для організму, виділяють ще й опосередковані “бонуси”. Річ у тім, що під час тренувань люди, які нас і так сексуально приваблюють, можуть здатися нам ще більш привабливими. Liga аналізує , чому нам подобаються спітнілі та розхристані люди.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Запах поту, тренування та бажання

Є дослідження, які показують, що після коротких інтенсивних вправ і у жінок, і у чоловіків підвищується рівень тестостерону. Разом з ним посилюється і сексуальний потяг.

А ще - спітнілий чоловік буде більш привабливим для представниць жіночої статі. Доведено, що хімічний склад чоловічого поту впливає на настрій жінок і навіть посилює їх сексуальне збудження. Виявили навіть його вплив на секрецію лютеїнізуючого гормону, що бере участь у стимулюванні овуляції.

А ще вправи підвищують лібідо у жінок. Для стабільно високого рівня статевого потягу радять обирати низькоінтенсивні тренування, і не перетруджуватись у залі. Занадто інтенсивні регулярні тренування навпаки, будуть зменшувати сексуальний потяг.

Також вправи зменшують стрес, покращують самооцінку. А ще - можуть подарувати частіші й інтенсивніші оргазми. При регулярних тренуваннях деякі групи м’язів стають сильнішими і завдяки цьому ви можете отримувати глибше задоволення. Особливо це стосується м’язів тазового дна.

Вправи для кращого сексу

Сексологиня та інструкторка з інтимного фітнесу Світлана Грабова для mixsport.pro розповіла, які вправи допоможуть покращити ваш секс. За її словами, чоловікам корисно виконувати станову тягу. Так посилюється кровообіг в органах малого тазу а також м'язах тазового дна. Також в момент станової тяги скорочуються м'язи сідниць, тазового дна і преса.

Надниркові залози під час тренування синтезують вироблення тестостерону, про що ми вже згадували. Цей гормон відіграє найважливішу роль у чоловічій потенції. Річ у тім, що тестостерон необхідний, коли чоловік займається силовими вправами з важкими вагами.

Щоб підвищити потенцію, експертка радить знайти свій вид фізичного навантаження. Для когось — це буде станова тяга, для когось іншого — кардіо. Останні навантаження теж дуже важливі. Тут є безпосередній зв’язок зі здоров’ям.

Якщо взяти проблему втрати ерекції, то спочатку у чоловіка спостерігається підвищений тиск, потім він втрачає ерекцію. Дослідження показують, що через 7 років після повної втрати ерекції часто трапляється інфаркт. Тому чоловікові потрібні чисті та здорові судини. Для цього необхідно займатися спортом, - наголошує експертка.

Жінкам заняття в тренажерному залі допоможуть під час сексу отримувати яскравіші відчуття. Це забезпечить посилений кровообіг в області тазу

До вправ, які покращать ваш секс відноситься кардіо, про яке ми вже згадували. Також радять стретчинг, адже цей вид тренування забезпечує гнучкість, а вона дозволить випробувати різні пози.

Рекомендують звернути увагу і на вправи для преса. Часто під час сексуальних практик доволі сильному навантаженню піддається поперек, а його допоможе компенсувати міцний прес.

Вправи на передню і внутрішню поверхню стегон збільшать вашу витривалість. Це присідання, підйоми ніг, розведення ніг тощо. Також радять не забувати і про силові вправи для м'язів верхнього плечового пояса.

Отже, заняття спортом покращують не лише ваше тіло фізично, а й впливають на самооцінку та загальне самопочуття. А ще регулярні тренування допоможуть зробити ваш секс яскравішим.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Але за відвідуванням залу не забувайте і сексом займатись. Ми розповідали, як регулярність любощів пов’язана з тривалістю життя .