Його оргазми будуть яскравішими за сонце: як дістатися до таємничої простати 

Секс
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, як робити еротичний масаж . Тепер ділимось порадами та лайфхаками щодо особливого виду масажу. Кажуть, що чоловіки діляться на два типи: ті, хто бояться стимуляції простати, і ті, хто її вже спробував.

Що таке передміхурова залоза і чому її масаж такий приємний?

Простата - це залоза розміром із волоський горіх, що знаходиться у чоловіків між сечовим міхуром і пенісом. Відповідно, є вона лише у чоловіків, відповідає за виділення спеціального секрету.

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Залоза знаходиться у прямій кишці, не дуже далеко від входу в анус. Вона дуже чутлива - оргазм від масажу простати вважається набагато потужнішим, ніж оргазм при звичайному сексі. Масаж легко здійснюється під час інтимних ігор з партнером чи партнеркою, за допомогою секс-іграшок, і навіть може використовуватися чоловіком замість мастурбації або в її межах.

Міт про те, що масаж простати необхідний при лікуванні хвороб, із нею пов’язаних, спростувала Уляна Супрун ще у 2019. Про це пише УП .

Простата справді є дуже чутливою ерогенною зоною, вартої уваги і ніжності за взаємною згодою. Оргазм внаслідок стимуляції простати може бути без еякуляції, чи із незначною, але дуже яскравим, - підсумувала колишня очільниця МОЗ.

Але через асоціацію з анальним сексом такий вид задоволення часто обростає домислами. І майже всі вони пов’язані з  орієнтацією.

Гомоістерія  

Попри те, що простата є у всіх чоловіків і у всіх вона працює однаково, її стимуляцію часом пов’язують з гомосексуальністю. Це наслідки застарілої концепції, яку називають гомоістерією. Про це розповіли на Genderzed .

Отже, гомоістерія - це коли гетеросексуальні чоловіки побоюються, що їх вважатимуть геями . І це важлива причина, з якої чоловіки, що ідентифікують себе як гетеросексуали, уникають анального задоволення.

Але задоволення від анальної стимуляції не визначає, хто тебе приваблює. Це лише біологія, спільна для всіх чоловіків, незалежно від орієнтації.

Уяви, що в альтернативному всесвіті гетеросексуальні жінки уникають стимуляції клітора через страх бути асоційованими з лесбійством. Маячня, чи не так? Що ж, у 19-20 століттях це дійсно відбувалося. На щастя, суспільна думка змінилася, і тепер жінки всіх сексуальних орієнтацій насолоджуються кліторальною насолодою.

Тому не варто піддаватись стигмі щодо сексуальних практик. Це просто тіла, і вони доставляють насолоду їх власникам у той спосіб, в який їм це підходить.

Як підготуватись до стимуляції простати

Це практика, яка потребує як моральної, так і фізичної підготовки обох партнерів. І перша можлива при налагодженій комунікації в парі та достатній довірі і близькості.

Що ж до другої, то обов’язковим пунктом є підготовка лубриканту. Найкраще підходять змазки на силіконовій основі. Є і спеціальні лубриканти для анального сексу. Це дуже важливо, адже пряма кишка не має власної лубрикації. Про види лубрикантів ми розповідали детальніше.

На різних ресурсах радять зробити клізму перед процедурою, з води або трав’яних відварів. Але, як і в анальному сексі, це вам вирішувати. Також у секс-шопах продаються спеціальні анальні душі.

 На ютуб-каналі “Нормальна практика” у відео, присвяченому масажу простати , автори наголошують на двох важливих моментах підготовки, і обидва вони стосуються безпеки. Перший полягає у використанні партнером чи партнеркою рукавичок. Другий - у відсутності довгих нігтів, підходить лише акуратно обрізаний, короткий манікюр.

Також автор відео розповів про деякі лайфхаки, які можна використовувати, практикуючи масаж простати.

Перший лайфхак - це маска. Під час масажу простати контакт “очі-в-очі” - не завжди комфортно. Тому, з досвіду автора, маска на чоловікові, якому стимулюють простату, створює комфортнішу атмосферу.

Щодо поз, у яких це робити зручніше, то автори назвали дві. Це доггі-стайл, коли чоловік у колінно-ліктьовій позиції, і поза, коли чоловік на спині. У другому випадку можна підкласти під поясницю подушечку або скручену валиком ковдру.

Якщо під час масажу простати ви відчуваєте біль, маєте неприємні відчуття, спостерігаєте дивні виділення - зверніться до лікаря. Це може бути симптомом деяких хвороб і краще виявити їх раніше.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Загалом же масаж простати - це сексуальна практика, не краща й не гірша за інші. Також ми розповідали про секрети хорошого кунілінгусу .