Щоб він запам’ятав твій мінет назавжди: 5 ідей, з якими оральний секс буде неймовірним

Секс
3 053
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

банан в руках оральний секс
Можна зробити ваш секс ще кращим

Прості поради, які допоможуть освіжити техніку мінету

Ми розповідали те, чого ви могли не знати про кунілінгус . Тепер ділимось порадами, які допоможуть покращити техніку мінету. Це базові ідеї, втім, зовсім не обов’язково, що вони підійдуть всім без винятку. Зате так буде простіше налаштуватись на інтимну гру та надихнутись на експерименти.

Головне правило будь-якої інтимної взаємодії, в тому числі й фелляції - активна згода всіх її учасників. Ніколи не не намагайтесь схилити партнера до сексуальної активності, якої той не бажає. Гарний мінет - той, якого хочуть усі учасники процесу. 

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Часто щире бажання зробити партнеру приємно може забезпечити більше задоволення, ніж будь-який досвід. Дана Марагутакіс, засновниця освітнього проєкту Yoxly, лікарка та членкиня Британської асоціації сексуального, поділилась кількома ідеями , які можна взяти на озброєння і які зроблять ваш наступний мінет неймовірним.

П’ять ідей, які покращать техніку мінету

Ранній початок

Спробуйте почати, перш ніж настане ерекція. Не обов’язково чекати, доки партнер збудиться сам - краще допоможіть йому. Доречними будуть легкі поцілунки та дотики, які підігріють інтерес.

Використовуйте руки

Не соромтесь долучати пальці і долоні до гри. Те, що під час акту задіяно ваш рот, не означає, що руки також не можуть бути залучені. Поекспериментуйте, взявши пеніс рукою в кільце, поки губами та язиком стимулюєте головку. Також можна ніжно погладити яєчка, взяти їх у долоню, не відриваючись від справи.

Не мовчіть

Створюйте звуки. Ніщо не робить мінет кращим, ніж розуміння, що вам теж подобається процес. Не бійтеся застогнати або сказати, як вам подобається робити приємно. Також можна поекспериментувати з “гудінням”: відтворіть в процесі ротом муркаючі звуки та спостерігайте за реакцією партнера.

Зоровий контакт

Під час феляції поекспериментуйте з зоровим контактом. Вам сподобається стежити за реакцією партнера на ваші дії, а йому - від розуміння, що ви бачите його задоволення.

Чим більше слини - тим краще

Не бійтесь зволожити пеніс занадто. Навпаки - зберіть у роті слину та дайте їй стекти на пеніс перед початком. За потреби можна додавати більше.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Дуже важливо також побороти можливу сором’язливість і прямо запитати про те, що подобається саме вашому партнеру. Найголовніше в оральному сексі, як і в будь-якому іншому - розмова про нього. Врешті-решт здоровий діалог про інтимне робить інтим лише кращим.