Зрозуміло навіть без слів: 7 ознак того, що він хоче занятися з тобою коханням

Секс
Софія Мельник

Софія Мельник

Журналістка

Як зрозуміти, що чоловік тебе хоче, а не просто так фліртує задля підтримки інтересу? Чи існують якісь ознаки, що хлопець хоче тебе та як їх розпізнати? Ми намагатимемося відповісти на ці запитання.

Як зрозуміти що чоловік тебе хоче: 7 ознак

Як дізнатися, чи хоче тебе хлопець? Якщо ти шукаєш відповідь на це питання в інтернеті, то варіант запитати прямо - не підходить. Чи не так? Але вихід є, веду існують ознаки того, що чоловік хоче тебе. Ними поділилося видання РорХО .

Related video
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Він помічає, як ти виглядаєш

Як зрозуміти, що тебе хоче хлопець? Він робить компліменти не тільки твоїй внутрішній красі, а й помічає, як сексуально ти виглядаєш у новій сукні. Це явна ознака того, що, крім твоєї краси, він також відзначає твою сексуальність і хоче досліджувати її!

Зрозуміло навіть без слів: 7 ознак того, що він хоче занятися з тобою коханням - фото №1
Фото — Pinterest

Він планує побачення вдома

Сподіваючись, що йому пощастить... він планує побачення з тобою вдома. Його повідомлення: "Кіно та піца сьогодні ввечері, у мене вдома?" має більш непристойний сенс. І йому хотілося б, щоб ти зрозуміла натяк.

Його ліжко завжди охайне і чисте

Є й трохи цікаві ознаки того, що чоловік хоче тебе — порядок у спальні. Коли ти приходиш до нього додому на вечір кіно, то помічаєш, що хоча в інших частинах кімнати може бути безлад, він докладає зусиль, щоб підтримувати ліжко в ідеальній чистоті. Або ж він прикрасив кімнату квітами та свічками. Ну, це вже очевидно, чи не так?

Він говорить про своє тіло

Ще одна підказка, якщо ти досі думаєш, як зрозуміти, що чоловік тебе хоче — він часто розповідає про те, як регулярно відвідує тренажерний зал і яке у нього чудове тіло! Так він дає тобі зрозуміти, наскільки він у хорошій формі й наскільки гарний може бути у ліжку. У ліжку з тобою, звичайно.

Розмови про спідню білизну

Наприклад, під час прогулянки торговим центром ви проходили повз магазин спідньої білизни, і він жартома сказав, як добре на тобі виглядатиме цей комплект. Що ж, річ у тому, що він думає про тебе в спідній білизні й хоче побачити тебе в ньому!

Зрозуміло навіть без слів: 7 ознак того, що він хоче занятися з тобою коханням - фото №2
Фото — Pinterest

Відповіді на повідомлення за лічені секунди

Він не хотів би прогаяти шанс поговорити з тобою, він обов'язково відповість на твої повідомлення в одну мить. Та й взагалі, зміст повідомлення чоловіка багато говорить про нього. Якщо він відправляє кокетливі повідомлення, це одна з ознак того, що хоче зайнятися з тобою любов'ю. Звідти він переведе розмову на інтимнішу тему і так далі.

Він включає фільми та музику на сексуальну тематику, коли ви разом

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Як зрозуміти, що тебе хоче чоловік? Зверніть увагу на те, які фільми він вибирає для спільного перегляду та яку музику радить. Це ще один натяк на те, що він хоче створити сприятливу обстановку доя сексу.

Раніше ми ділилися добіркою інтимних новорічних подарунків . У ній ми зібрали не лише ідеї, а й ціни на іграшки, які можна покласти під ялинку коханому.