Ні собі, ні людям, або Неочевидні недоліки пози 69

Секс
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, чому поза ”вершниця” - небезпечніша , ніж може здатися. Тепер ділимось порадами щодо однієї з найпопулярніших поз - “69”. Вона максимально відверта та еротична, але, поруч з її вихваляннями, мало хто говорить про недоліки.

Здавалося б, це подвійний оральний секс, які тут можуть бути недоліки? Але те, що виглядає гаряче і сексуально у порно та книжках у м’яких обкладинках, не завжди так добре в житті.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Сам по собі оральний секс, якого хочуть двоє чи більше учасників сексу - ідеальний і чудовий. Тому велика спокуса подумати “Хей! А що, якби всі робили це одночасно?”.

Звісно, поза 69 може бути цікавим досвідом, але якщо вам раптом не сподобалось - це не означає, що з вами щось не так. На Cosmopolitan розповіли про низку недоліків цієї пози. Та цілком реально, що для вас вони можуть бути свої.

Багатозадачність

Звісно, ви здатні робити більше ніж одну справу одночасно, але секс - не робота. Коли ви повертаєтесь додому, вам хочеться розслабитися, полежати та відпочити. Тим паче, що винагорода за ці старання доволі сумнівна, але про це в наступному пункті.

Швидше за все, ніхто не кінчить

Про позу “69” рідко говорять, як про прелюдію, хоча найчастіше так і буває. Ніхто з учасників насправді не отримає повного задоволення, адже буде відволікатись то на закляклу шию, то на власне заняття. Також для декого може здатися доволі гнітючим заняття сексом в тиші - коли у обох партнерів, вибачте, зайнятий рот.

Незручна поза

Ви можете просто не знайти зручного положення для взаємного орального сексу. Є маса варіантів - зверху, знизу, збоку, навстоячки верх ногами. Але життя надто коротке, щоб під час сексу отримати судоми ніг.

Краєвиди

Ви можете бути елементарно не надто зацікавлені в тому, щоб 15 хвилин дивитися на дупу свого партнера. Це на позір не надто романтично.

На MedicallySpeaking звернули увагу на ще декілька причин, з яких вам може не сподобатись “69”. І вони теж цілком практичні.

Зокрема, це фактор висоти. Коли партнери мають різний зріст, позиція “69” стає складною, якщо не неможливою. Намагання втиснутись у рамки доставляє ще більше незручностей, особливо якщо ви і так не в захваті. Також для “69” потрібно шукати ідеальний час, коли ви обоє бадьорі, не маєте здуття та готові поекспериментувати без шансу на швидкий оргазм.

Як і багато інших речей у сексі, “69” - переоцінена. Та якщо для вас і вашого партнера це не так, вас можна тільки привітати.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Врешті, це далеко не єдиний спосіб вийти на новий рівень близкості. Ми розповідали про найкращі еротичні ігри для пар.