Кожна пара з цим стикається: 3 найнеприємніші розмови про інтим, які не можна ігнорувати

Секс
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

пара в ліжку
Кадр із фільму "Кохання та інші ліки" / Про що варто говорити поза межами ліжка

Ці розмови потрібно вести кожній подружній парі

Ми розповідали про найбільші помилки , які жінки роблять в ліжку. Тепер поговоримо про те, як партнерам комунікувати про інтим. Відкриті розмови - це головний інструмент, коли йдеться про сексуальні потреби, бажання, уподобання і обмеження. Розповідаємо детально про три теми, які вам все одно доведеться обговорити. Від цього буде залежати успішність вашого статевого життя.

Вам може здатися, що ви все знаєте про партнера, особливо якщо ви разом вже довго. Втім, це не так. Про це для Purewow розповіла Коллін Маршалл, головна клінічна директорка компанії Two Chairs, що займається підбором терапевтів. Вона радить регулярно виділяти для розмов окремий час, коли можна відкрито обговорити, чого ви хочете, що вам подобається, що хотіли б змінити тощо. 

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Розповідаємо про три теми, які точно варто обговорити. І це може здатися не настільки приємним, однак в результаті точно покращить вашу близькість - у всіх сенсах.

Розмова №1: Межі — у спальні та поза нею

Всі люди - різні. Комусь подобається інтим при світлі, а комусь - без. Хтось хочсе брудних розмов, а хтось - щоб його ляскали по сідницях. Ви не вирішите цього без попереднього обговорення. Чесна розмова про різні аспекти за межами спальні, в комфортній обстановці без загроз і засуджень, може допомогти обом партнерам зробити близькість комфортнішою. Для цієї розмови ви повинні бути на рівних. Скористайтеся нею, щоб створити (або оновити/змінити) простір, який буде безпечним для вас і вашого партнера. 

Як почати діалог?

“Як ти ставишся до чогось, що я зробив/зробила?”
“Чи варто позбуватися якоїсь практики?”
“Я кохаю тебе, але по буднях я хочу не поспішати”

Розмова №2: Визнання коливань статевого потягу

Як би довго ви не знали свого партнера, ставлення до сексу та зв’язку між вами можуть змінюватися. Є дуже багато факторів, починаючи від наявності дітей і закінчуючи ліками, побічною дією яких може бути змінене лібідо. В цій розмові дуже важливим є розуміння того, що бажання може змінюватись і відрізнятись, і це не обов’язково є відображенням інтересу чи потягу до партнера. Під час розмови постарайтеся позбавитися від почуття провини та сорому.

Як почати діалог?

“Я відчув/ла деякі зміни — хотілось би знати, що ти про це думаєш.”
“Останнім часом я почуваюся трохи інакше, і я хочу поговорити про це.”
“Я думаю, що іграшки можуть мені допомогти — як би ти до цього ставився/лась?”

Розмова №3: Потреби та бажання

Що збуджує вас просто зараз? Що “підіймає градус” настрою вашого партнера? Чому саме так? Третя важлива розмова - бесіда з розбудови фантазії. Суть цих розмов – інтимний зв’язок, який будується на довірі. 

Як почати діалог? 

“Хочу почути про твою фантазію докладніше.”
“Ти задоволений/на тим, що ми робимо?” 
“Я знаю, що ти не любиш секстинг на роботі, але чи не могли б ми спробувати якусь рольову гру в спальні?”

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Звісно, для вас ці теми будуть індивідуальними і по-своєму захоплюючими. Не ігноруйте їх - і ви можете здивуватись, наскільки багато це зробить для вашої близькості. Також ми розповідали, чому та як чоловіки симулюють оргазм.