Лід та полум’я: як ігри з температурою зроблять ваш секс незабутнім

Секс
1 636
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

секс з кубиком льоду
Колаж Hochu.ua / Є чимало способів використати ігри з теипературою

Дуже прості і дешеві способи урізноманітнити секс

Ми розповідали, як подарувати партнеру незабутній мінет . Тепер ділимось ідеями, які дозволять використати чутливість людської шкіри і подарують незабутні відчуття.

Наші рецептори, які “зчитують” температуру об’єктів і повідомляють про неї мозок, мають суто практичне значення - вони сигналізують про щось гаряче чи холодне, щоб тіло не отримало опік чи обмороження. Вони ж дозволять нам отримати незабутні враження від легкого перепаду температур в інтимній обстановці. Головне - обговорити з партнером, які ігри ви хочете спробувати, щоб це не стало для нього несподіванкою.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Прелюдія з кубиками льоду

Це найпростіший варіант. Зав’яжіть партнеру чи партнерці очі, візьміть трохи льоду - і відпустіть фантазію. Можна торкатися кригою шкіри партнера, дозволити льоду танути скрапувати на тіло. А можна взяти кубик до рота і винагородити партнера крижаними поцілунками по всьому тілу. А ще невелика кількість льоду може зробити оральний секс незабутнім.  

Контраст

Поставте поруч миску з холодною водою. Опустіть туди руки, а коли вони охолонуть, влаштуйте коханій контрастний мікс - пестіть її тіло, використовуючи холодні руки і, приміром, теплий язик. Дотики різних температур можуть сильно заводити.

Засоби з секс-шопу та секс-іграшки

Є цілі відділи магазинів для дорослих, які використовують перепад температур і таким чином посилюють стимуляцію. Це, наприклад, збуджувальні засоби, які включають ментол. Вони використовуються як для орального сексу, так  і для інших видів взаємодій. Або зігріваючі засоби, які стимулюють приплив крові до статевих органів. Про призначення слід прочитати на упаковці - щоб випадково, приміром, не з’їсти гель, який для цього не призначений. Але загалом застосування засобів обмежуються фантазією. Можна перед оральним сексом нанести тонкий шар на чутливі зони, а потім, в процесі, трохи відсторонитися і подути - член чи клітор відчує холод - а через кілька секунд накрити його гарячим ротом. 

Секс-іграшки з ефектом підігріву теж можуть принести вам незабутні моменти. Тепло робить збудження глибшим, а оргазм - яскравішим. Таку особливість мають деякі іграшки, призначені для як для зовнішньої стимуляції, так і вагінальної чи анальної стимуляції.

Масажні свічки

Вони стануть в пригоді, навіть якщо ви не плануєте інтимної взаємодії. Свічки для масажу зроблені з олій, що мають низьку температуру плавлення. А отже, вони безпечні для шкіри і не спричинять опіку. Запалюєш гніт - свічка тане - теплу олійку можна використовувати для масажу. Важливо: такі свічки - не лубрикант, у них інше призначення. А ще від масляних засобів презервативи можуть пошкоджуватись.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Обов'язково спробуйте ігри з температурами - вони можуть вивести ваші ласки на новий рівень. Головне - спитайте партнера, перш ніж тягти в спальню лід. Також ми розповідали, як підвищити сексуальне бажання