Не залишила місця для фантазії: Ріта Ора “засвітила” голе тіло у прозорій сукні (ФОТО)

Секс
Хіцька Наталія

Хіцька Наталія

Редактор стрічки новин

Ріта Ора, яка раніше сходила на пишну вечірку Леонардо Ді Капріо у сексуальному total black образі, знову вразила своїм вбранням. Цього разу вона обрала повністю прозору сукню, яка дозволяла розгледіти її фігуру до дрібниць. 

Співачка Ріта Ора відвідала вечірку British Vogue 2023 “Forces For Change”. На захід, який відбувся 23 листопада у Лондоні, вона з’явилась у провокаційному образі. Про це пише ТСН.

Ріта вбралася у довгу чорну прозору сукню зі шлейфом. Вона мала американську пройму і настільки високу горловину, що зірка закрила нею рота та носа. Спереду вбрання було прикрашене аплікацією з 3D квітів та драпуванням у зоні живота. Також воно мало розріз, який прикрашала рюша.

Related video
Фото: Getty Images
Фото: Getty Images
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Фото: Getty Images
Фото: Getty Images

Доповнювали образ бежеві труси, які просвічувались крізь прозору сукню, чорні босоніжки на підборах, чорний клатч та численні прикраси. Своє волосся зірка заплела у косу та зробила макіяж з акцентом на очі.

Фото: Getty Images
Фото: Getty Images
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, що раніше Ріта Ора сяяла в образі від українського бренду GASANOVA на обкладинці журналу L’Officiel Brazil. Вона позувала перед камерами у чорному топі та спідниці з вишивкою, які поєднала з туфлями-човниками. Який вигляд мала співачка - дивіться у цьому матеріалі .

Фото: Getty Images