Вагітна і оголена: Виконавиця хіта "Гопака" здивувала відвертими кадрами (ФОТО)

Секс
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Виконавиця Юлія Лущинська, відома укранцям завдяки неоднозначній композиції "Танцюю гопака", вразила фоловерів максимально ніжною  та відвертою фотосесією. Подробиці - в нашому матеріалі.

Зазначимо, що Юлія нині перебуває на дев'ятому місяці вагітності. Вочевидь, дівчина захотіла закарбувати у своїй пам'яті миттєвості, коли вона перебувала у цьому незвичному стані.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Знімки зі своєї фотосесії Лущинська розповсюдила на офіційному акаунті в Instagram . Як бачимо з кадрів, вона позувала майже повністю оголеною. Правду кажучи, тіло зірки  було частково приховане золотими блискітками.

Моя найулюбленіша, найкрасивіша і найскладніша фотосессія. Але мені здається, воно того варте. Не змогла обрати одне фото, бо такої краси ще світ не бачив. Дуже рада, що змогла свою ідею втілити у життя на 9 місяці вагітності. Найкрасивіший стан жінки.

 - підписала світлини Лущинська.

Окрім того, майбутня мати повідомила, що зйомки були не простими і тривали впродовж дев'яти годин. Зокрема, Юлія сказала:

Як то було холодно, 9 годин пішло на знімання і ще більше на підготовку, як то дорого, як то було складно відмиватись, як то важко позувати на 9-му місяці, пози обмежені, але вийшло нереально.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як   Юлія Лущинська скаржиться на хейт, який обрушився на неї через пісню "Гопака". Дівчина говорить, що її репутацію знищили.