Леся Нікітюк прокоментувала "хіт-парад" дікпіків, який їй регулярно влаштовують чоловіки

Секс
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Журналістка

Українська телеведуча Леся Нікітюк не приховує, що отримує багато уваги від чоловіків. Особливо часто вони проявляють ініціативу в соцмережах, часто ділячись із нею інтимними знімками. А нещодавно Леді Ле вирішила дати кілька порад щодо "композиції" для вдалого відвертого фото. Подробиці розповідаємо на HOCHU.ua!

На своїй сторінці в Instagram знаменитість розповіла, які повідомлення отримує від підписників. Леся Нікітюк пожартувала, що за минулий день отримала від чоловіків безліч дікпіків. А все це - реакція чоловіків на її спокусливе селфі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

За словами Лесі, в личку їй надіслали чимало фотографій чоловічого статевого органу. Сама знаменитість дивиться на це без будь-якого осуду, а навпаки, лише з гумором.

Я, звісно, дозволила собі легкий інстаграмний флірт, не знаю навіщо. Напевно, щоб вранці подивитися на всі ті п*сюни, які мені надсилали, на всі ці геніталії,

- розповіла Леся Нікітюк.

Дозволила собі легкий інстаграмний флірт: Леся Нікітюк вчить, як правильно знімати дікпіки - фото №1

І все ж, оскільки телеведуча далеко не новачок у секстингу, вона вирішила дати кілька рекомендацій своїм підписникам. Так, Леся порадила чоловікам ретельніше продумувати композицію фото та обирати вдалий фон.

Хлопці, я не проти, у мене за всі ці роки цілий хіт-парад. Усе нормально, я звикла. Але додам, просто моя рекомендація - перестаньте робити фото на цих турецьких диванчиках, килимах і совдепівських покривалах. Обирайте біле тло, однотонне, щоб ти вже знав, що ти мужик і в тебе все класно,

- пожартувала телеведуча.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше Леся Нікітюк ошелешила агресивним зверненням до аферистів , через яких ледь не помер її батько. Телеведуча не змогла втриматися і висловила своє невдоволення, використовуючи нецензурну лексику.