"Для нас зняти ліфчик – це не звичайне діло": Ірина Сопонару розповіла про свій перший досвід зйомок топлес

Секс
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Популярна українська гумористка, акторка студії "Квартал 95" та одна із наставниць "Ліги Сміху. Волонтерський десант 2” Ірина Сопонару стала зіркою серіалу “Волонтери”, який вийде на телеканалі ТЕТ уже з понеділка о 19:00. Знаменитість знялася в рамках серіалу у доволі відвертому вигляді. Подробиці - в нашому матеріалі.

У новій комедії про українців, які живуть не на фронті, Сопонару успішно зіграла обраницю Ігоря Ласточкіна, який теж знявся у довгоочікуваній стрічці. У одному з епізодів її героїня разом зі своєю подругою влаштовує фотосесію у досить відвертому образі. Все для того, аби зібрати для підрозділу колишнього коханого, який несе службу в аеророзвідці ЗСУ.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Ірина Сопонару ошелешила відвертим зізнанням про те, що саме цей випадок із зйомок став для неї найбільш тяжким та вельми стресовим. Як виявилося, красуня неабияк соромилася знімати бюстгальтер перед операторами.

Ми знімалися голі. Ми гумористки, а не актриси. Для нас зняти ліфчик – це не звичайне діло, це для нас стрес капець! Тому ми з дівчатами добряче стресанули. Але це був прикольний досвід, так би мовити,

– зізналася Ірина.

"Для нас зняти ліфчик – це не звичайне діло": Ірина Сопонару розповіла про свій перший досвід зйомок топлес - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Ірина Сопонару розповіла, як напрошувалась на нову роль у "Лізі Сміху". Зірка розповіла, що ходила з плакатами попід вікнами продюсерів.