З цим стикалась кожна: звуки вагіни, або Чому квіфінг - це нормально

Секс
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, яким предметам не місце у вагіні . Тепер ділимось інформацією щодо такого явища, як квіфінг - це коли вагіна видає звук, схожий на пук. Переважно це відбувається під час занять спортом або сексом.

Нерозуміння процесу може викликати почуття сорому. Розповідаємо про природу цього явища, чому це абсолютно нормально та чи є способи уникнути “концерту”.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Що таке квіфінг?

Отже, квіфінг - це пукаючий звук, викликаний виходом повітря з піхви. Він виникає, коли піхва вивільняє повітря. Річ у тім, що вагіна - це не пряма трубка, вона має складочки, в яких може залишатись повітря. Про це для Health розповіла докторка медичних наук, акушерка Крістін Гревс.

Вагіна — це потенційний простір, тобто він може вмістити такі речі, як дитина, пеніс або тампон. Як повітряна куля, повітря може потрапляти в піхву, і коли на нього чинити тиск, це може створювати метеоризм, - зазначила експертка.

Звук, який при цьому чуєте, схожий на пукання, але це не те саме. Повітря, що виходить з вагіни, не має запаху. Це лише частина механіки, обумовлена будовою вагіни. Секс може включати рухи, що вштовхують повітря у вагіну. Те ж саме спричиняють деякі види фізичних вправ.

Як уникнути квіфінгу?

Квіфінг є природною частиною наявності вагіни. І немає гарантованого способу убезпечити себе від звуків під час сексу. Втім, експерти зазначають, що можуть допомогти вправи Кегеля. Це не перевірений засіб, однак, оскільки ці вправи можуть зміцнити слабкі м’язи тазового дна, вони, також теоретично можуть зменшити ризик виникнення квіфів..

Також є поширений міт, що від квіфінгу убезпечать заняття коханням лише в певних позах. Однак насправді “безпечних” поз немає. Кожного разу, коли вагіна знаходиться в такому положенні, де вона більш відкрита, це збільшує ризик виникнення цього метеоризму пізніше. Тим не менш, деякі позиції більш сприятливі, ніж інші: це “доггі-стайл” і “перевернута місіонерська”.  Але найкращий варіант це все ще не хвилюватися про це, а якщо звуки з вагіни змушують вас почуватись незручно - нагадати собі, що це природно.

Чому квіфінг - це природньо

Є безліч причин, чому не варто турбуватись про квіфінг. На healthshots розповіли про декілька із них.

Статева активність

Коли щось вставляється в піхву (наприклад, пеніс, пальці або секс-іграшки), воно може затримувати повітря всередині. І саме це повітря потім вивільняється.

Проблеми тазового дна

Сам вагінальний метеоризм не шкідливий, але іноді повітря, що затримується, може бути ознакою деяких проблем, пов’язаних з тазовим дном. Тому завжди рекомендується робити вправи Кегеля. І не лише через квіфінг.

Використання тампонів і менструальних чаш

Використання засобів гігієни, які вставляють у піхву, також може призвести до потрапляння повітря всередину. Повітря вивільняється під час виконання вправ або коли виріб знімається.

Гінекологічні процедури

При цьому повітря також може проникнути всередину піхви. Лікар про це знає - і це абсолютно нормально.

Вправи та розтяжка

Будь-які вправи, які розтягують тазову область, часто відкривають і розслаблюють піхву, дозволяючи повітрю проникати. Отже, це може статися під час тренування.

Пологи

Є дослідження, яке свідчить, що частина випадків вагінального пукання не є з жінками все життя. Іноді скаржитись на нього починають після природніх пологів.

Наші тіла під час сексу іноді роблять дивні, але нормальні речі. Звуки, запахи, рідини - це все частина інтимного процесу, який іноді змушує нас почуватися доволі вразливими.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

І квіфінг, хоч іноді і здається незручним і тим, що змушує відчувати сором, але є абсолютно нормальним. І якщо ваша вагіна видає ці звуки - це означає тільки те, що у вас є вагіна. Також ми ділились гайдом по сексу під час місячних .